فروش جدیدترین پایان نامه ها , مقاله ها , انواع کتاب , گزارش کارآموزی , تحقیق در Jahandoc.ir جهان داک

فروشگاه جدیدترین پایان نامه ها , مقالات و انواع فایل ها

دانلود انواع فایل دانلود رایگان کتاب گنج یابی انواع فایل را ارزان خرید نمایید تسلیت بر تمام ملت عزادار جهان تخفیف ویژه دانلود رایگان پکیج کسب درآمد

اطلاعیه فروشگاه

توجه توجه تا پایان ماه محرم تمام فایل های این فروشگاه دارای تخفیف استثنایی میباشند اگر قیمت فایلی برایتان زیاد است به ما اطلاع دهید تا قیمتش را طبق خواسته ی خودتان کاهش دهیم jobdan.work@gmail.com

دانلود پروژه پایان نامه با موضوع تصویر دیجیتال

دانلود پروژه پایان نامه با موضوع تصویر دیجیتال

دانلود پروژه پایان نامه با موضوع تصویر دیجیتال که شامل 150 صفحه میباشد:

نوع فایل : Word

 

فهرست محتوا

فصل اول:

 مقدمه اي بر پردازش تصوير ديجيتال

 1-1 : مقدمه

پردازش تصوير ديجيتال[1] دانش جديدي است كه سابقه آن به پس از اختراع رايانه هاي ديجيتال باز مي گردد . با اين حال اين علم نوپا در چند دهه اخير از هر دو جنبه نظري و عملي پيشرفت هاي چشمگيري داشته است . سرعت اين پيشرفت به اندازه اي بوده است كه هم اكنون و پس از اين مدت نسبتاً كوتاه ، به راحتي مي توان رد پاي پردازش تصوير ديجيتال را در بسياري از علوم و صنايع مشاهده نمود . علاقه به روش هاي پردازش تصوير ديجيتال از دو محدوده كاربردي اصلي نشات مي گيرد كه آن محدوده ها عبارتند از : بهبود اطلاعات تصويري به منظور تعبير انساني و پردازش داده هاي صحنه براي ادراك ماشيني مستقل . 

 1-2 : مراحل اساسي پردازش تصوير

 شكل 1-1 : مراحل اساسي پردازش تصوير ديجيتال

    1-3 : يك مدل ساده تصوير 

  4-1: تشخيص صورت 

1-5 : تشخيص و تعبير

فصل دوم : 

بررسي دقيق تر برخي از روش هاي معرفي شده توسط ساير محققين در زمينه تشخيص صورت

2-1 : تشخيص صورت در تصاوير رنگي با استفاده از فيلتر پوست

   1-1-2: چكيده

در اين روش يك الگوريتم اوليه براي تشخيص صورت انسان در تصاوير ديجيتالي به صورت اتوماتيك بيان شده و مي تواند به عنوان مقدمه اي براي تحقيقات آتي در زمينه تشخيص صورت در تصاوير باشد. سيستم هاي زيادي به منظور تشخيص صورت توسط گروههاي تحقيقاتي زيادي طراحي و پيشنهاد شده اند. تعدادي از اين برنامه ها مانند Rawley , Raluja و Kanade بر مبناي آموزش شبكه هاي عصبي و محاسبه اندازه فاصله بين مجموعه هاي آموزشي براي تشخيص صورت مي باشد. بقيه بسته هاي نرم افزاري كه در اين زمينه وجود دارند، مي توانند ويژگي هاي مربوط به صورت را در تصا ويري تشخيص دهند كه در آن ها وجود چهره انسان در جائي از تصوير محرز شده باشد. اما در روشي كه در ادامه ارائه مي شود  تشخيص صورت بر روي عكس هاي رنگي دلخواه متمركز شده و با سيستم هاي نوع اول كه بر مبناي تركيب اطلاعات در مقياس خاكستري و رنگي مي باشند تفاوت دارد....

  2-1-2 : فيلتر پوست

 شكل2-1: تصوير اصلي RGB

شكل2-2: نقشه بافت

شكل2-3: تصوير رنگمايه 

شكل2-4: تصوير اشباع 

شكل2-5: نقشه پوست 

2-1-3  :  تشخيص صورت در نواحي پوست 

شكل2-6: ادغام  نقشه پوست با تصوير خاكستري 

شكل 2-7: تصوير مثبت برچسب گذاري شده

شكل2-8: تصوير منفي 

شكل 2-9: نتيجه نهايي                          

2-2 : الگوريتم تشخيص صورت بر مبناي مكان يابي ويژگي هاي صورت 

مقدمه

تشخيص صورت انسان اغلب به عنوان اولين قدم در كاربردهائي مثل نظارت ويدئوئي، رابطه انسان كامپيوتر، شناسائي صورت و مديريت پايگاه تصوير مي باشد. اين روش شامل يك الگوريتم براي تصاوير رنگي مي باشد كه با وجود شرايط مختلف نور و پس زمينه هاي متفاوت نتايج خوبي ارائه مي دهد.

اين متد نواحي پوست را در تمام تصوير مشخص نموده، سپس كانديد هاي صورت را بر مبناي روابط فضائي نواحي پوست ايجاد مي كند. سپس نقشه چشم، دهان و مرز صورت را براي بررسي هر ناحيه كه به عنوان كانديدي از يك صورت مي باشد، مي سازد. نتايج تجربي حاكي از موفقيت اين الگوريتم در تشخيص صورت روي تعداد زيادي از تصاوير كه در زمينه رنگ، موقعيت، مقياس، چرخش، وضعيت و حالات چهره تفاوت دارند و از منابع مختلفي تهيه شده اند، مي باشد. 

2-2-1 : چكيده

روش هاي مختلف تشخيص صورت كه از تكنيك هائي مثل شبكه هاي عصبي، آموزش ماشين،‌ تطبيق مدل هاي  تغيير پذير، تبديل Hough ، استخراج حركت و آناليز رنگ استفاده مي كنند، در [4] بيان شده اند. روش هاي مبتني بر شبكه عصبي [5] و تصوير[6]  به تعداد زيادي از نمونه هاي آموزشي شامل صورت و غير صورت نياز دارند و براي پيدا كردن صورت در تصاوير مقياس خاكستري طراحي شده اند. در جديد ترين متد مبتني بر تصوير [7] با استفاده از تكنيك پارامتري تشخيص صورت از حالت تمام رخ به نيم رخ  ارتقا داده شده است. روش هاي مبتني بر مدل به طور گسترده در رديابي صورت استفاده مي شود، اغلب در اين روش ها فرض بر اين است كه مكان اوليه صورت معين مي باشد. .... 

2-2-2 : الگوريتم تشخيص صورت 

شكل2-10: الگوريتم تشخيص صورت بر مبناي مكان يابي ويژگي هاي صورت 

 2-2-3 : جبران سازي نور و تشخيص رنگ و تن پوست

شكل2-11 : (الف) تصوير با تن زرد؛ (ب) تصوير جبران سازي شده اثر نور؛

(ج) نواحي پوست تصوير الف؛ (د) واحي پوست تصوير ب

2-2-4 : مكان يابي ويژگي هاي مربوط به صورت  

شكل 2-12 : پياده سازي مكان يابي چشم براي دو نمونه 

شكل2-13 : پياده سازي مكان يابي دهان براي دو نمونه 

شكل2-14 : مرز صورت و مثلث دهان- چشم

5-2-2 : نتايج

 

2-3: یک متد آماری برای تشخیص اجسام سه بعدی 

مقدمه

دراین روش یک متد آماری برای اجسام سه بعدی شرح داده می شود.آمارها نتیجه هیستوگرام بوده و هر هیستوگرام آماری از یک زیر مجموعه از ضریب موج و مکان و موقعیت آنها روی جسم را نشان می دهد.این روش برای موارد استفاده هیستوگرامهای این چنینی تنوع عظیمی از خواص بصری را نشان می دهد.این روش اولین الگوریتمی است که می تواند صورت انسان را با چرخش تشخیص دهد و همچنین تشخیص ماشین ها از نقطه نظرهای مختلف را بررسی می کند. 

2-3-1 : چکیده

تغییرات محیط احاطه شده در پروسه تشخیص اهمیت زیادی دارند.منابع نور در شدت، رنگ و موقعیتشان نسبت به جسم متنوع هستند.اطراف جسم ممکن است سایه ها را روی جسم پراکنده کند یا نورهای اضافی را روی جسم منعکس کند.

ظاهر جسم همچنین به ژست آن بستگی دارد،که همان موقعیت و جهت جسم نسبت به دوربین است.برای مثال نمای از جلووازکنار صورت یک انسان خیلی متفاوت است.

یک تشخیص دهندۀ[2] مناسب خود را با همه این موارد تطبیق داده وجسم را درهرموقعیتی که قرار بگیرد،تشخیص می دهد.

بدین منظور ازیک استراتژی دومرحله ای برای تشخیص استفاده شده است.برای از عهده برآمدن تنوع در ژست، از روشی که بر مبنای ظاهر[3] اجسام میباشد،استفاده شده است.دراین روش تشخیص دهنده هایی را که هر کدام مخصوص یک جهت خاصی از جسم هستند،با هم ادغام می شوند،که در بخش دو به تفضیل بیان می شود.سپس برای هر تشخیص دهنده از مدل آماری برای محاسبۀ باقی مانده ها استفاده می شود،که این مدل آماری هدف اصلی این روش است.... 

2-3-2 : تشخیص بر مبنای ظاهر

شكل2-15 : نمونه هاي آموزشي جهت 

شكل 2-16 : نمونه هاي آموزشي جهت 

2-3-3 : قانون تصمیم آماری

2-3-3-1 : احتمال بر اساس نتایج آماری

2-3-3-2 : تجزیۀ ظاهر به فضا،فراوانی و جهت 

2-3-3-3 : نمایش نمونه ها با زیر مجموعۀ ضریب موج 

جدول 1: نمايش موج يك تصوير

1) Intra-subband:

2) Inter-frequency:

3) Inter-orientation:

4) Inter-frequency- Inter-orientation:

2-3-3-4 : فرم نهایی تشخیص دهنده

2-3-4 :  جمع آوری آمار

2-3-5 : کاربرد تشخص دهنده ها

2-3-6 : صحت تشخیص صورت با چرخش خارج از محدوده [4] 

جدول 2 : تشخیص صورت با چرخش خارج از محدوده

 شكل 2-17 : نمونه هايي از نتايج

 2-4 : تشخیص صورت با استفاده از روش مسافت هاسدورف[5]

 مقدمه:

قدم بنیادی درپردازش شناسایی صورت[6] تقسیم صورت به تصاویر ناحیه ای است. در این قسمت یک روش مقایسه ای نشان داده می شود که مزیت آن در جداسازی تصویر به روشنایی[7] و پیش زمینه[8] است.

روش پیشنهادی برمبنای لبه[9] بوده، بر روی عکس های ثابت در مقیاس خاکستری کار می کند. روش مسافت هاسدورف به عنوان همسان ساز اندازه بین یک مدل عادی صورت و نمونه ها استفاده می شود. این روش برای کاربردهای بلادرنگ[10] مناسب است.

 2-4-1 :  چکیده

شناسایی صورت یک رشته از پردازش سیگنال است. بیشتر تکنیک ها صورت را نرمالیزه شده به دو قسمت مقیاس و جهت فرض می کند، که اجرای آنها به صحت مکان صورت تشخیص داده شده بستگی دارد. این کار، تشخیص صورت را گام اصلی در پردازش شناسایی صورت قرار داده است.

تکنیک های تشخیص صورت بسیاری وجود دارد مانند تشخیص رنگ صورت [28] و متدهای پایه ای شبکه عصبی [29]. روش های برپایی جنبش قابل اجرا در سیستم های شامل عکس نیستند. مدل های پوست برای پوست های مختلف به طور یکسان اجرا نمی شود و به تغییرات روشنایی حساس هستند. دراین قسمت یک روش برپایۀ مدل که روی عکس های خاکستری کار می کند، نشان داده می شود.

این روش قدرت و صحت تشخیص صورت و کارایی آن را بررسی کرده و آنها را بلادرنگ می سازد.

 2-4-2 : تشخیص جسم با روش هاسدورف

2-4-2-1 : تعریف

2-4-2-2 : تشخیص بر پایۀ مدل

2-4-3 : توضیح سیستم

شكل 2-18 : ويرايش تصوير

2-4-3-1 : دوره تشخیص

2-4-3-2 : پالایش

شكل 2-19 : گامهاي قطعه بندي و موضعي كردن در تشخيص صورت. بالا: دوره تشخيص با مدل صورت؛ پايين: پالايش اوليه با مدل چشم.    

2-4-3-3 : انتخاب مدل

2-4-4 : صحت

شكل 2-20 : خطاي نسبي؛ (الف) : نشان دادن رابطه بين موقعيت انتظاري (Cl  و Cr) و مكان تخميني چشم ها () . (ب) : نمايش خطاي نسبي

2-4-5 :  نتایج  

2-5 : مدل ژنتيك بهينه سازي مكان يابي چهره به روش هاسدورف بر پايه مسافت

 2-5-1 : مقدمه

در اين روش هدف اين است كه مكان يابي چهره به روش  هاسدورف بر پايه مسافت  را با استفاده از مدل ژنتيك  بهينه سازي كنيم. انتخاب يك مدل لبه اي مناسب براي رنج هاي زيادي ازصورت هاي مختلف بشري يك گام مهم و اصلي در حين طراحي سيستم مي باشد. در اين جا يك روش بهينه سازي معرفي مي شود كه چنين مدلي را به وسيله الگوريتم هاي ژنتيك ايجاد وسپس ارتقا مي بخشد. به منظور سرعت بخشيدن به پروسه و جلوگيري از اشباع  زود هنگام، يك متد خود راه انداز[11] روي مجموعه نمونه به كار مي رود. چندين تابع مقدار دهي اوليه[12] تست و مقايسه شده اند.

 2-5-2 : چكيده

مكان يابي چهره يك گام بنيادي در پروسه شناسائي چهره مي باشد. هدف از مكان يابي چهره اين است كه مشخص شود آيا در تصوير چهره اي وجود دارد يا نه ودر صورت مثبت بودن پاسخ، مختصات چهره معين شود. صحت مختصات چهره مشخص شده تاثير بسيار زيادي روي عمليات شناسائي چهره دارد. در [33]  يك متد  قوي براي كشف چهره از مقابل، بر پايه روش هاسدورف بر پايه مسافت  ارائه شده است. الگوريتم هاسدورف بر پايه مسافت  يك مدل لبه اي از پيش تعريف شده از چهره انسان را براي پيدا كردن صورت در تصوير به كار مي گيرد. با وجود اين كه مي توان يك بيضي ساده را به عنوان يك مدل در نظر گرفت، اما استفاده از يك مدل با جزئيات بيشتر، عمليات تشخيص را بهبود مي بخشد. زيرا اين مدل بايد نماينده تعداد زيادي از چهره ها باشد. در اين روش با استفاده از يك الگوريتم ژنتيك يك مدل چهره از حافظه موقت [13] توليد و بر مبناي يك پايگاه داده [14]اختياري از تصاوير نمونه بهينه سازي مي شود. ..

 2-5-3 :  تشخيص صورت با روش  هاسدورف بر پايه مسافت

شكل 2-21 : پروسه پيدا كردن صورت

2-5-4 : مدل ژنتيك

-5-24-1 : كد هاي مدل

 2-5-4-2 : توابع تناسب

شكل 2-22: پروسه بهينه سازي

2-5-4-3 : پارامتر هاي مورد نياز

شكل 2-23 : عملگر تقاطع براي مدل دو بعدي

2-5-4-4 : مقداردهي اوليه

2-5-5 : نتايج آزمايشات

  شكل 2-24 : نمونه هايي براي مقداردهي تصادفي الگوريتم ژنتيك

شكل 2-25 : نمونه هايي براي مقداردهي الگوريتم ژنتيك به روش لبه متوسط

 شكل 2-26 : نمونه هايي براي مقداردهي الگوريتم ژنتيك به روش دستي

نمودار يك : تابع توزيع فاصله نسبي چشم براي مجموعه تصاوير (الف) XM2VTS  و (ب) BIOID با به كارگيري بهترين مدل در هر سه روش

شكل 2-27 : مدل حاصله

 نمودار دو : تابع توزيع مسافت به دست آمده براي مجموعه تصاوير XM2VTS  و BIOID

2-5-6 : نتيجه گيري

فصل سوم :

تشخيص صورت بر مبناي رنگ پوست

3-1 : استفاده از رنگ به عنوان ابزار پردازش تصاوير رنگي

3-1-1 : مباني رنگ

3-2 : تشخيص پوست

3-3 : مدل هاي رنگ

3-3-1 : مدل رنگ RGB

شكل 3-1: مكعب رنگي RGB ، نقاط در طول قطر اصلي، مقادير خاكستري از سياه در مبدأ تا سفيد در نقطه (1 , 1 ,1) دارند

  3-3-2 : مدل رنگ CMY  

3-3-3 : مدل رنگ YIQ

3-3-4 : مدل رنگ HSI

شكل 3-2 : (الف) مثلث رنگي HSI ، (ب) هرم گونه رنگي HSI

 3-3-5 : مدل رنگ  YCbCr     

 شكل 3-3 : مكعب رنگ YCbCr

3-3-5-1: تبديلات بين RGB   و YCbCr

شكل3-4 ارتباط بين مكعب رنگ RGB  و مكعب رنگ YCbCr  را نشان مي دهد. اين شكل نشان مي دهد كه رنگ هاي متعددي از RGB، رنگ YUV  مشابهي را نشان مي دهند.

شكل 3-4 : مكعب رنگ RGB در مكعب رنگ YCbCr: فضاي YCbCr   بزرگتر از RGB به نظر مي رسد، اما در حقيقت، 75 در صد از ارزش هايش كمربندي شده اند، آن هم بدين علت است كه تمام نمايشگرها RGB هستند، در نتيجه هر ارزش غير معتبر RGB نمي تواند استفاده شود.

 

 

3-3-6 : مدل هاي رنگ ديگر

3-3-7 : نتيجه گيري از فضاهاي رنگ

3-4 : ساختن مدل براي پوست

فصل چهارم :

 شناسايي صورت در يك پايگاه داده اختياري

4-1 : شناسائي صورت

 4-1-1 : مقدمه

بشر معمولا از صورت براي تشخيص و شناسائي افراد استفاده مي كند و پيشرفت هاي حاصله در طول چند دهه گذشته او را قادر ساخته كه شناسائي را به صورت اتوماتيك انجام دهد.  الگوريتم هاي اوليه شناسائي صورت[15] مدل هاي هندسي ساده را به كار مي بردند. اما در حال حاضر پروسه شناسائي به صورت يك علم آماري پيشرفته وروش هاي مچينگ[16] در آمده است. پيشرفت ها و ابداعات اساسي و مهم در طول 10 الي 15 سال گذشته تكنولوژي شناسائي صورت را به نقاط اساسي رسانده است. شناسائي صورت  هم براي تحقيق و تفحص وهم براي شناسائي هويت به كار مي رود.

4-1-2 : تاريخچه

4-1-3 : روش هاي برجسته

principle component analysis : 1-3-1-4 

: 2-3-1-4  Linear discriminant analysis

شكل 4-1 : نمونه هايي از شش كلاس در LDA

 

-3-1-43:  Elastic Bunch Graph Matching

 شكل 4-2 : Elastic Bunch Graph Matching

  4-1-4 : ارزيابي دولت ايالات متحده امريكا

4-1-5 : نظر اجمالي به استاندارد ها

:6-1-4 نتيجه گيري

4-2 : قرارداد فرت[17] برای الگوریتم شناسایی صورت[18]

4-2-1 : مقدمه

دو عنصر مهم در توصیف الگوریتم شناسایی صورت، شناسایی و تأیید هستند. در شناسایی صورت، فرت یک متد سنجشی استاندارد عملی است. در این قسمت اجرایی که در سپتامبر 96 از تست فرت به دست آمده گزارش می شود. نتایج برای عکس هایی که همان روز یا روزهای دیگر یا حتی سال های متفاوت و در روشنایی های مختلف گرفته شده اند، صدق می کند.

 

4-2-2 : چکیده

شناسایی و تأیید هویت یک شخص دو مسئلۀ بالقوه در سیستم های شناسایی صورت است. در شناسایی، سیستم صورت ناشناخته را در عکس شناسایی می کند. یعنی در یک کتابچه الکتریکی برای شناسایی مسئله جستجو میکند. در تأیید، سیستم عکس نشان داده شده که شناسایی شده را تأیید می کند. قسمت تأیید سیستم در کنترل فعالیت ساختمان ها و ترمینال های کامپیوتری، تأیید هویت در ماشین های گویا و در مهاجرت ها در قسمت تأیید شناسایی پاسپورت در قسمت ورودی کاربرد دارد. این مسائل در زندگی روزانه ما اثر بالقوه ای دارند.

در موفقیت سیستم ها قسمت شناسایی الگوریتمشان مهم و حیاتی است. تاریخ اجرای بیشتر الگوریتم ها فقط برای شناسایی ثبت می شود که این را میرساند که شناسایی قسمت تأیید را تحت پوشش قرار داده است. ...

4-2-3 : تست سپتامبر 96 فرت

شكل 4-3 :مثال هايي از پروسه هاي مختلف پراب ها. المثني  و  در طول يك سال گرفته شده ولي المثني  و حداقل به فاصله يك سال گرفته شده اند

4-2-4 : مدل تحقیق

4-2-5 : نتایج تحقیق

نمودار سه :

نمودار چهار :

نمودار پنج :

نمودار شش :

نمودار هفت : نتايج اجراي الگوريتم ها روي هر دسته از پراب ها

4-2-6 : نتیجه گیری

 

فصل پنجم :

 روش انجام كار

5-1 : مقدمه

در این پروژه برای تشخیص صورت های تمام رخ در تصاویر،از روش مبتنی بر رنگ استفاده کردیم.این الگوریتم بر مبنای رنگ پوست انسان بوده و مستقل از رنگ پس زمینه می باشد.این پروسه شامل دو مرحله است.در ابتدا، نواحی پوست را از غیر پوست جدا می کنیم.سپس مکان صورت یا صورت های موجود در تصویر مشخص می شود.این برنامه با استفاده از جعبه ابزار پردازش تصویر [19] در محیط متلب نوشته شده است[87] . در ادامه مراحل انجام کار به تفضیل بیان میشود.

5-2 : مدل کردن رنگ پوست

شكل 5-1: نقاب عمومي

شكل5-2 : نقاب حاصله

شکل 5-3 : توزیع گاوسی

5-3 : جداسازی پوست

شكل 5-4 : (الف): تصوير رنگي اصلي. (ب) تصوير احتمالي پوست

شكل 5-5 : حاصله از آستانه گيري

شگل 5-6 : نمونه اي از اجراي روش فوق

5-4 : نواحی پوست[20]

شكل 5-7 : (الف) نواحي قسمت بندي شده . (ب) ناحيه احتمالي صورت

5-4-1 : یافتن تعداد سوراخ های یک ناحیه

5-4-2 : مرکز حجم[21]

5-4-3 : جهت                         

5-4-4 : عرض و ارتفاع ناحیه

5-4-5 : نسبت ناحیه

5-4-6 : الگوی صورت 

شكل 5-8 : نمونه انتخابي 

5-5 : تطبیق الگو

شکل 5-9 )الف) ناحيه احتمالي صورت. (ب) ناحيه بدون سوراخ. (ج)نتيجه ادغام تصوير مقياس خاكستري با (ب)

شکل 5-10: (الف) الگوي اصلي. (ب) الگوي تغيير سايز يافته

شکل 5-11 : (الف) الگوي دوران داده شده. (ب) تصوير حاصل از حذف نواحی اضافی در لبه های (الف)

شکل 5-12 : تصویر در مقیاس خاکستری هم سایز با تصویر اصلی شامل الگوی ویرایش یافته

  شكل 5-13 : نمونه اي از روند كار

 5-6 راهکارهای پیشرفت این پروژه:

5-7 نتايج  :

در این پروژه هدف یافتن صورت انسان در تصاویر رنگی می باشد. در اینجا یک روش جدید ارائه شده که نواحی پوست را تقسیم بندی نموده و سپس مکان صورت را با استفاده از روش تطبیق الگو پیدا می کند. لازم به یادآوری است که منظور از صورت، نمای تمام رخ چهره انسان می باشد...

فهرست منابع


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت و دانلود

مبلغ قابل پرداخت 4,350 تومان
(شامل 25% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,800 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tasvire-Digital_383316_5335.zip4.1 MB

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تاريخ هنر جهان

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تاريخ هنر جهان دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع  تاريخ هنر جهان   نوع فایل : Word تعداد صفحات :39 شرح محتوا مقدمه انسانها هنر را براي تسکين خود برگزيده‌اند ، چه هنرمندان و چه مخاطبان اثر هنري در هنر مايه آرامش مي‌جويند . آنچه در هنر به نظر اصل است ،‌ زيبايي است . هرچند در هرزماني زيبايي را به شکل‌هاي مختلفي درک مي‌کنند. بعضي هنر را آينه واقعيت‌هاي موجود د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 1,860 تومان 38% تخفیف

دانلود تحقیق با موضوع تاريخ هنر ايران

دانلود تحقیق با موضوع تاريخ هنر ايران دانلود تحقیق با موضوع  تاريخ هنر ايران   نوع فایل : Word تعداد صفحات :17 شرح محتوا تاريخ هنر ايران هدف تاريخ هنر عبارت است از شناخت و ارزيابى هنر از هر زمان و مکانى که آمده باشد. هنر و تاريخ تنها در عرصهٔ فرهنگ اين‌چنين در کنار هم قرار مى‌گيرند. هر اثر هنرى رويدادى است پايدار؛ اين اثر متعلق به هر دوره‌اى که باشد، تا مدت‌هاى مديد پس از روزگار خويش باقى مى& ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان 1,200 تومان 40% تخفیف

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع اقسام علوم اسلامي و معرفي هر يك از آنها

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع اقسام علوم اسلامي و معرفي هر يك از آنها دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع  اقسام علوم اسلامي و معرفي هر يك از آنها   نوع فایل : Word تعداد صفحات : 50 شرح محتوا فهرست علم منطق 1 تعريف منطق 2 فايده منطق 2 خطاي ذهن 3 موضوع منطق 4 تصوير و تصديق 5 علم و ادراک 6 ضروري و نظري 6 کلي و جزئي 7 نصب اربعه 8 کليات خمس 8 روابط فلسفه وعرفان 16 نظريه «خلق جديد» عرفا 19 فلسفه اسلامي پيش از ملاصدرا 22 فلسفه نقادي 34 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان 2,450 تومان 30% تخفیف

دانلود تحقیق طرح توجیهی کارآفرینی با موضوع فن‌آوري توليد فرآورده‌هاي صفحه‌اي

دانلود تحقیق طرح توجیهی کارآفرینی با موضوع فن‌آوري توليد فرآورده‌هاي صفحه‌اي دانلود تحقیق طرح توجیهی کارآفرینی  با موضوع  فن‌آوري توليد فرآورده‌هاي صفحه‌اي  که شامل 34 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست محتوا فن‌آوري توليد فرآورده‌هاي صفحه‌اي تخته خرده چوب: مواد اوليه چوب نيوسلولزي: آزمايشگاه خلاقيت نئوپان تخته چندلا انواع تخته لايه مراحل توليد تخته چندلا ابعاد استاندارد: تقسيم بندي تخته چند لايه از نظر صفحه رو: تخته في ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان 2,310 تومان 34% تخفیف

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تقسیم بندی قالیهای عثمانی بر اساس طرح و نقشه

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تقسیم بندی قالیهای عثمانی بر اساس طرح و نقشه دانلود مقاله تحقیقی  با موضوع  تقسیم بندی قالیهای عثمانی بر اساس طرح و نقشه که شامل 21 صفحه میباشد : نوع فایل : Word شرح محتوا تقسیم بندی قالیهای عثمانی بر اساس طرح و نقشه مقدمه تركيه‌ي امروز در منتهي‌اليه غرب آسيا و شرق اروپا قرار دارد. سه درصد خاك تركيه در قاره اروپا و بقيه در قاره آسيا قرار دارد و به همين دليل از گذشته‌هاي دور به اين منطقه آسياي صغير گفته&z ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,200 تومان 2,272 تومان 29% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع تاریخ موسیقی

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع تاریخ موسیقی دانلود تحقیق پژوهشی  با موضوع  تاریخ موسیقی که شامل 44 صفحه میباشد : نوع فایل : Word تاریخ موسیقی مقدمه آرزو داشتم هنرمندان ما براي شناساندن موسيقي به اهل ذوق و مطالعه كتاب هائي بنويسند و وظيفه‌اي را كه در پرورش روح و فكر ما به عهده دارند به تمام و كمال انجام دهند اما كساني كه اطلاعي از موسيقي داشتند در پي موسيقي شناسي نرفتند و زمينه در روزهائي كه ملت به آستانة تحول بزرگي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان 2,625 تومان 25% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع تعليم و تربيت - غايت هنر

دانلود تحقیق آماده با موضوع تعليم و تربيت - غايت هنر دانلود تحقیق آماده با موضوع  تعليم و تربيت - غايت هنر که شامل 14 صفحه میباشد : نوع فایل : Word شرح محتوا تعليم و تربيت ؛ غايت هنر به نظر افلاطون نظمي مابعدالطبيعي و اخلاقي بر جهان حاکم است که فيلسوف بايد آن را از طريق تفکر عقلاني کشف کند و هنر فقط هنگامي ارزش حقيقي دارد که اين نظم را دقيقا نشان دهد يا به ما کمک کند که در جريان آن قرار گيريم. همچنين افلاطون هنر را در راستاي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,000 تومان 20% تخفیف

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تنديس‌هاي انتزاعي، هنر مينيمال و هنر مفهومي

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تنديس‌هاي انتزاعي، هنر مينيمال و هنر مفهومي دانلود مقاله تحقیقی  با موضوع  تنديس‌هاي انتزاعي، هنر مينيمال و هنر مفهومي که شامل 48 صفحه میباشد : نوع فایل : Word تنديس‌هاي انتزاعي، هنر مينيمال و هنر مفهومي در خلال سال‌هاي دهه 1960، تحولات بنياديني در روند هنر مجسمه‌سازي معاصر به وقوع پيوست. هم‌گام با ساخت مجسمه‌هاي پاپ توسط هنرمنداني چون كلاس اولدنبرگ، هنرمند برجسته ديگري به نام ديويد اسميت[1] ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان 2,600 تومان 35% تخفیف

دانلود پروژه پایان نامه با موضوع تصویر دیجیتال

دانلود پروژه پایان نامه با موضوع تصویر دیجیتال دانلود پروژه پایان نامه  با موضوع  تصویر دیجیتال که شامل 150 صفحه میباشد : نوع فایل : Word   فهرست محتوا فصل اول:   مقدمه اي بر پردازش تصوير ديجيتال  1-1 : مقدمه پردازش تصوير ديجيتال[1] دانش جديدي است كه سابقه آن به پس از اختراع رايانه هاي ديجيتال باز مي گردد . با اين حال اين علم نوپا در چند دهه اخير از هر دو جنبه نظري و عملي پيشرفت هاي چشمگيري داشته است . سرع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,800 تومان 4,350 تومان 25% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاريخچه خوشنويسي

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاريخچه خوشنويسي دانلود تحقیق آماده با موضوع  تاريخچه خوشنويسي که شامل 18 صفحه میباشد : نوع فایل : Word مقدمه   تاريخچه خوشنويسي خوشنویسی یا خطاطی در اریام گذشته و دنیای سنتی، پیوسته با تحول و نوآوری همراه بوده است اما در جهان سنتی، به دلیل عدم نیاز عامه مردم به طور مستمر و روزمره به خط و فقدان نیازهای تجاری و انتشاراتی و تبلیغاتی، اهداف خوشنویسی ترکیبی بوده است از زیبایی بصری ـ آسانی، سرعت و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 1,860 تومان 38% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع کلیات تذهیب

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع کلیات تذهیب دانلود تحقیق پژوهشی  با موضوع  کلیات تذهیب  که شامل 21 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست محتوا تعریف تذهیب در فرهنگهاي فارسي تعريف دقيقي از تذهيب وجود ندارد ؛ تعريفي که ما را به اصل و منشاء اين هنر رهنمون باشد. در برخي از کتابهاي قديمي و اغلب تذکره ها فقط نامي از نقاشان و مذهبان آمده است که اين ، براي دريافت معناي تذهيب کافي نيست. در لغتنامه ها ، تذهيب را زرگرفتن و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 1,950 تومان 22% تخفیف

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تئاتر و سینما

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تئاتر و سینما دانلود مقاله تحقیقی  با موضوع  تئاتر و سینما که شامل 28 صفحه میباشد : نوع فایل : Word تئاتر و سینما فهرست مطالب عنوان                                              ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,100 تومان 30% تخفیف

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تاریخ کاشی

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع تاریخ کاشی دانلود مقاله تحقیقی  با موضوع  تاریخ کاشی که شامل 32 صفحه میباشد : نوع فایل : Word تاریخ کاشی   بيش از ربع قرن تجربه شرکت    صنايع   کاشي   اصفهان   در   سال   1353 در   زميني   به   وسعت   280,000   متر مربع در کيلومتر 18 جاده اصفهان - نجف آباد براي توليد انواع کاشي ديواري با ظرفيت سالانه 3 ميليون متر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,100 تومان 2,139 تومان 31% تخفیف

دانلود تحقیق هنری تاریخی با موضوع تاريخ هنر

دانلود تحقیق هنری تاریخی با موضوع تاريخ هنر دانلود تحقیق هنری تاریخی  با موضوع   تاريخ هنر   که شامل 68 صفحه میباشد : نوع فایل : Word *همراه با تصاویر تاریخی فهرست محتوا هنر ابتدايي :      مقصود ما از هنر ابتدايي جلوه هاي آفرينش هنري توسط انسانهايي است که هنوز نتوانسته اند پاي در جاده تمدن بگذارند و از اين رو فرهنگ آنها ساده و ابتدايي است . هنر ابتدايي از يک طرف شامل هنر غارنشينان زمانهاي بسيار دور مي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,100 تومان 2,788 تومان 32% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع تاریخ تمدن هنر

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع تاریخ تمدن هنر دانلود تحقیق پژوهشی  با موضوع  تاریخ تمدن هنر که شامل 39 صفحه میباشد : نوع فایل : Word *همراه با تصاویر بناهای باستانی تاریخ تمدن هنر سیر تكاملی هنر ایرانی را در ریشه حوادث تاریخی این كشور می توان یافت.به نظر می رسد كه آب و هوای متفاوت ایران اثر خود را بر ساكنان اولیه این سرزمین در پیدایش هنرهای گوناگون در دوره های تاریخی گوناگون داشته است.كوهها,صحراها و پدیده طبیعی ایران هستن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,100 تومان 2,480 تومان 20% تخفیف

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تاریخچه پوستر

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تاریخچه پوستر دانلود تحقیق کمک پایان نامه  با موضوع  تاریخچه پوستر که شامل 105 صفحه میباشد : نوع فایل : Word تاریخچه پوستر اگر ریشه واژه پوستر را بررسی کنیم می بینیم پوستر به معنای چاپار یعنی ارسال سریع آگهی و اعلان لغت پوستر که معنی آگهی، اعلان و دیوارکوب است. سرچشمه پوستر را به زمانی نسبت می دهند که در یکی  از ضیافتهای بزرگ بالتازار، آرشیتکت برزگ جهان، اندیشه و خواسته خود را با نوشتن ص ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,900 تومان 3,120 تومان 20% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاريخچه ضرب سكه

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاريخچه ضرب سكه دانلود تحقیق آماده با موضوع  تاريخچه ضرب سكه  که شامل 16 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست تاريخچه ضرب سكه اولين سكه چه موقع ساخته شد؟ سكه عبارت از يك تكه فلز است كه وزن و عيار مخصوص دارد، با علامت مخصوص يا مهر كساني كه آن را ضرب مي كنند.اولين سكه هائي كه در دنيا ساخته شد هفت قرن قبل از ميلاد مسيح بود كه توسط ليدي ها ساخته شد، آنها قوم ثروتمند و با قدرتي بودند كه در آسياي صغير ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,100 تومان 30% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی هنری با موضوع خط و تذهيب و نقاشي در اسلام

دانلود تحقیق پژوهشی هنری با موضوع خط و تذهيب و نقاشي در اسلام دانلود تحقیق پژوهشی هنری  با موضوع  خط و تذهيب و نقاشي در اسلام  که شامل 21 صفحه میباشد : نوع فایل : Word خط و تذهيب و نقاشي در اسلام خط : به بيان قرآن زبان و خط ودايعى‏اند الهى در انسان كه آدمى با آن از اسماء الله حكايت‏مى‏كند و به معرفت الله نائل مى‏گردد (4) .آيات متعددى در قرآن ناظر بر مراتب فوق است: الرحمن علم القرآن خلق الانسان علمه البيان (5) ،اقرء و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,130 تومان 29% تخفیف

دانلود تحقیق هنری با موضوع خط و خوشنويسي ، انواع آن و ارزشهاي بصري هر يك

دانلود تحقیق هنری با موضوع خط و خوشنويسي ، انواع آن و ارزشهاي بصري هر يك دانلود تحقیق هنری  با موضوع  خط و خوشنويسي ، انواع آن و ارزشهاي بصري هر يك که شامل 20 صفحه میباشد : نوع فایل : Word خط و خوشنويسي ، انواع آن و ارزشهاي بصري هر يك خط و خوشنويسي نقش سازنده و مؤثر هنر خط در پيشبرد علوم و پايه گذاری تمدن و فرهنگ اصيل چنان مؤثر عميق و بنيادين و آن چنان گسترده و نامحدود بوده است كه در وصف نمی گنجد . ارتقاء سطح دانش بشری در همه موضوعات مره ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,400 تومان 2,210 تومان 35% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع رشته هنر و گرافیک

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع رشته هنر و گرافیک دانلود تحقیق پژوهشی  با موضوع رشته  هنر و گرافیک که شامل 17 صفحه میباشد : نوع فایل : Word هنر و گرافیک مقدمه رشته پر رمز و راز گرافیک در همه محیط‌ها با همه سلائق برای خود جائی باز کرده و در ارتباط با صنعت نیز به هنرنمایی پرداخته است. گرافیک زبان تصویری است. استفاده از علائم، سمبل‌ها، خطوط، منحنی‌ها و نماد‌ها در کنار رنگ‌های موزون و حساب شده دنیایی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,040 تومان 32% تخفیف

دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی با موضوع رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت

دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی با موضوع رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت دانلود تحقیق فرهنگی تاریخی  با موضوع   رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت   که شامل 15 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست محتوا رقصهاي فرهنگهاي پيش از مسيحيت مقدمه مي توان از روي قرائن و شوهاد گفت كه انسان ‌هاي پيش ازتاريخ نيز مي رقصيدند. ماركي داريم از نقاشيهاي غارهاي فرانسه كه قدمت آن به ده هزار سال پيش ميرسد موضوع آنها رقصهاي جنگي و شمني است. اما به سبب قلت شواهد از اين ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان 2,135 تومان 39% تخفیف

دانلود تحقیق ترجمه شده با موضوع رويا‌هاي يك نابغه

دانلود تحقیق ترجمه شده با موضوع رويا‌هاي يك نابغه دانلود تحقیق ترجمه شده  با موضوع  رويا‌هاي يك نابغه که شامل 12 صفحه میباشد : نوع فایل : Word رويا‌هاي يك نابغه درباره‌ي زندگي وآثار سالوادور دالي (1989-1904) Salvador Dali سالوادور فليب دالي نقاش بزرگ و مشهور اسپانيايي در 11 ماه مه سال 1904 ميلادي در روستاي نزديكي شهر مادريد به نام ميگرز چشم به جهان گشود. در سال 1903 برادر بزرگ‌تر او در سن هفت سالگي دقيقا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان 2,170 تومان 38% تخفیف

دانلود تحقیق هنری با موضوع تایپوگرافی در پوستر

دانلود تحقیق هنری با موضوع تایپوگرافی در پوستر دانلود تحقیق هنری  با موضوع  تایپوگرافی در پوستر که شامل 18 صفحه میباشد : نوع فایل : Word مقدمه پوستر ها با اینکه حامل خلاصه ی پیامی هستند ولی همیشه مستقیم و واضح حرف نمی زنند. برعکس، بعضی از نقاشی ها یک دوره یا یک لحظه را تعریف می کنند. صحبت راجع به عملکرد نقش یا تصویر است: هنری، تزئینی (دکوری)، آموزشی، آگاه کننده، علمی، عشقی ... این استفاده هاست که نقش اصلی تصویر را در جامعه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان 1,600 تومان 20% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاریخچه ی پیدایش کاریکاتور

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاریخچه ی پیدایش کاریکاتور دانلود تحقیق آماده با موضوع  تاریخچه ی پیدایش کاریکاتور که شامل 11 صفحه میباشد : نوع فایل : Word محتوا کاريکاتور انواع كاريكاتور  1_کاريکاتور ساده: 2_طرح هاي هجايي: 3_طرح هاي کميک: 4_طرح هاي روز: 5_طرح هاي فانتزي: ويژگيهاي كاريكاتور ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,200 تومان 1,856 تومان 42% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاریخچه عکاسی رنگی

دانلود تحقیق آماده با موضوع تاریخچه عکاسی رنگی دانلود تحقیق آماده با موضوع  تاریخچه عکاسی رنگی  که شامل 11 صفحه میباشد : نوع فایل : Word پیشگفتار قرن بیستم را باید عصر رسانه ها و ارتباطات دانست. میلیون ها انسان هر روز از طریق عکس و تصویر از جریان رویدادها و تحولات سیاسی، علمی و فرهنگی آگاه می شوند. رسانه ها با بهره گیری از عکس و تصویر، در ابعاد مختلف گاه به شکل روزنامه، مجله، کتاب و گاه به صورت اسلاید، فیلم، تلویزیون و وی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 1,750 تومان 30% تخفیف

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تئاتر نوع اروپائي

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع تئاتر نوع اروپائي دانلود تحقیق کمک پایان نامه  با موضوع  تئاتر نوع اروپائي که شامل 54 صفحه میباشد : نوع فایل : Word مرحله نخست : آثار وثمرات تدريجي مجاهدات وخيزش هاي ملي ومردمي براي اخراج خلفاي  عرب ، بخصوص درسده نهم ميلادي ، نابودي مغول ها در سده چهاردهم ، پاك سازي روس ها وترك ها  در سده هفدهم ، تحقق  استقلال ايران در دوران صفوي ، افشار و زند بود ، كه ازاواخر  سده هجدهم  ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,200 تومان 2,940 تومان 30% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع رویدادهای مهم هنری قرن بیستم

دانلود تحقیق آماده با موضوع رویدادهای مهم هنری قرن بیستم دانلود تحقیق آماده با موضوع  رویدادهای مهم هنری قرن بیستم که شامل 11 صفحه میباشد : نوع فایل : Word رویدادهای مهم هنری قرن بیستم مقدمه آمریکا 1905: فرانک لوید رایت طراح آمریکایی و پیرو نهضت ورک بوند برای اولین بار به ژاپن سفر کرد . 1913: اولین مدل T از ماشینهای فورد بر روی سیستم خط تولید ساخته شد . 1919: تاسیس شرکت تولیدی لوازم خانگی به نام لیود لووم ( Iiod ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان 1,512 تومان 16% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع خط صینی یا خط سینی Sini script

دانلود تحقیق آماده با موضوع خط صینی یا خط سینی  Sini script دانلود تحقیق آماده با موضوع  خط صینی یا خط سینی (Sini script) که شامل 28 صفحه میباشد : نوع فایل : Word خط صینی یا خط سینی (Sini script) مقدمه خط سینی (Sini script) به خوشنویسی چینی اسلامی اطلاق می‌شود. گاهی نیز به خوشنویسی اسلامی چینی نیز گفته می‌شود که منظور تغییر در ضخامت و باریکی خط است. این خط معمولاً در مساجد چین بکار می‌رود و از معروف‌ترین خوشنو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,075 تومان 17% تخفیف

دانلود تحقیق آماده با موضوع رنسانس و سه انقلاب فکری

دانلود تحقیق آماده با موضوع  رنسانس و سه انقلاب فکری دانلود تحقیق آماده با موضوع   رنسانس و سه انقلاب فکری که شامل 12 صفحه میباشد : نوع فایل : Word  رنسانس و سه انقلاب فکری: نوزایی یا رنسانس(Renaissance) جنبش فرهنگی مهمی بود که آغازگر دورانی از انقلاب‌های علمی و اصلاحات مذهبی و تغییرات هنری در اروپا شد. عصر نوزایی دوران گذار بین سده‌های میانه و دوران جدید است. معمولا شروع دوره نوزایی را در قرن چهاردهم در شمال ایتال ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان 1,380 تومان 8% تخفیف

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع رشته های هنر معاصر

دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع رشته های هنر معاصر دانلود تحقیق پژوهشی  با موضوع  رشته های هنر معاصر که شامل 28 صفحه میباشد : نوع فایل : Word رشته های هنر معاصر اصول کلی در جامعه سنتی ایران خانواده از واحدهای بنیادین ، و خانه محور اصلی یکپارچگی خانواده است . به همین دلیل خانه چنان طراحی می شد تا از دنیای بیرون جدا باشد و در ساخت آن بیش تر به ارزش های بنیادی خانواده توجه می شد . در جامعه ای که به شدت متکی به خانواده است ، مفهوم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,050 تومان 18% تخفیف

دانلود خلاصه کتاب تاریخ سینما

دانلود خلاصه کتاب تاریخ سینما دانلود  خلاصه کتاب تاریخ سینما  که شامل 37 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست محتوا پیشگفتار و مقدمه ماهیت هنر ابتدا مثال مادی و مجسم نقاشی را در نظر بگیریم که فرضا کلبه ای محقر را در محله ای فقیرنشین تصویر می کند. اهل محل که این کلبه را در زندگی روزمره می شناسند شاید نقاش را به خاطر انتخاب چنین موضوعی دیوانه تصور کنند کلبه ای کثیف و قدیمی و رو به ویرانی که سالهاست رنگ آمیزی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 1,975 تومان 21% تخفیف

دانلود تحقیق صنایع دستی با موضوع دستبافته های قشقايی

دانلود تحقیق صنایع دستی با موضوع دستبافته های قشقايی دانلود تحقیق صنایع دستی  با موضوع  دستبافته های قشقايی که شامل 30 صفحه میباشد : نوع فایل : Word فهرست محتوا بافته های قشقایی : به طور کلی بافته های قشقایی را میتوان به دو دسته کلی پرزدار(قالی ، گبه ) و بدون پرز(گلیم ، سوزنی ، پلاس و ...) و بافته های کاربردی( جل ، خورجین ، نمکدان و ...)تقسیم بندی نمود . (44) بعد از اسلام بر اساس مستندات تاریخی فرشبافی در خطه فارس چنان رواج داشت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,025 تومان 19% تخفیف

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع خوشنویسی در دوره صفویه

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع خوشنویسی در دوره صفویه دانلود مقاله تحقیقی با عنوان خوشنویسی در دوره صفویه  که شامل 12 صفحه میباشد: نوع فایل : Word فهرست محتوا خوشنویسی در دوره صفویه مقدمه : بعد از اسلام در ايران هفت نوع خط معروف وجود داشته كه اگر هنرمند خوشنويسي قادر بود اين هفت خط را كامل بنويسد سمت استادي داشت و او را در حد كمال و «هفت خط» مي‌ناميدند. خطهاي هفت گانة اسلامي كه در ايران متداول بوده و ه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان 2,300 تومان 8% تخفیف

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع کارهای دستی

دانلود تحقیق کمک پایان نامه با موضوع کارهای دستی دانلود کمک پایان نامه  با موضوع  کارهای دستی  که شامل 54 صفحه میباشد : نوع فایل : Word مقدمه :  کارهای دستی برای اکثر مردم می تواند رضایت بخش و برای بعضی هم لذّت بخش باشد ، ولی این رضایت و لذّت زمانی به پایان می رسد که اجرای کار به صورت عملی تکراری و یک محیط یکنواخت و دائمی به شیوه تکلیفی ساده و بدون هیچ گونه رقابت درآید . وظیفه هایی که چنین ویژگیهایی دارد ، می تواند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,200 تومان 3,108 تومان 26% تخفیف